Global Wellness Day - Bir gün tüm yaşamınızı değiştirebilir!

Bir gün tüm yaşamınızı değiştirebilir!

3 yıl önce Türkiye’de ilk adımları atılan ve bugün 52 ülkede aynı anda kutlanan Global Wellness Day, 13 Haziran Cumartesi günü Maçka Parkı’nda saat 10.00’da başlıyor.

İyi yaşamı destekleyen ünlü konuklar ile workshoplar, dünyaca ünlü düşünce liderlerinden tüyolar, eğlenceli aktiviteler, farklı terapiler ve çocuk alanı ile keyifli bir gün yaşatacak etkinliğe giriş ücretsiz olacak. Dileyen herkes etkinliğe katılabilecek.

Sen de iyi yaşama katıl, bu hareketin bir parçası ol!

Bir gün tüm yaşamınızı değiştirebilir! 53 ülke ile aynı anda iyi yaşam için bir aradayız! Etkinlik herkese açık ve giriş ücretsizdir.

 

3 yıl önce ilk kez Türkiye’de adımları atılan ve bugün 52 ülkede aynı anda kutlanan Global Wellness Day, 13 Haziran Cumartesi günü Maçka Parkı’nda saat 10.00’da başlayıp tüm gün sürecek.

 

İyi yaşam bilincini “Bir gün, tüm yaşamınızı değiştirebilir” sloganıyla Türkiye’den dünyaya yayan Global Wellness Day’in Maçka Demokrasi Parkı’ndaki etkinlikleri sırasında 5 kıtaya canlı bağlantı yapılacak.

GWD etkinlikleri tüm gün boyunca Ayşe Tolga ile İyi Yaşam sohbeti, Dr. Ayşegül Çoruhlu ile Alkali Beslenme, Ayşegül Demirsoy ile Zumba, Cenk Özyılmaz ile Fit Cook, Eser Mutlu ile Kahkaha Terapisi, Gem Akcan ile Yoga, Gül Kaynak ile Detoks ve Sağlıklı Beslenme, Dr. Halit Yerebakan ile Hayatın Ritmi, Murat Tavman ile Fiziksel Değişim ve İyi Yaşam, Neslihan Yavuzcan ile Nefes Semineri, Şah Yaycı ile Yaşının İyisi Ol Semineri, Happy Nest çocuk aktiviteleri ve Keremcem konseri ile devam edecek.

Super Smart Health’in Kurucu CEO’su, dünya çapında tanınmış bir düşünce lideri ve liderlik gelişimi, kültür dönüşümü, stres yönetimi alanlarında dinamik bir konuşmacı, eğitimci ve danışman olan Dr. Daniel Friedland ise, Global Wellness Day kapsamında İstanbul’a gelerek bir seminer verecek. Konuklarına keyifli bir gün yaşatacak etkinlğe giriş herkese açık ve ücretsiz olacak.